Ons team

Pro 10 heeft een kleine, doeltreffende backoffice met een uitgebreide kennisbank, waarin alle medewerkers van Pro 10 hun kennis en ervaring bijeen hebben gebracht. Daardoor houden we onze overheadkosten laag en kunnen we opdrachten efficiënt uitvoeren.

Ga terug
drs. Loek van Beurden MFM

drs. Loek van Beurden MFM

Directeur

070 381 97 24 / 06 266 58 983

vanbeurden@pro10.nl

LinkedIn Loek
Profiel Loek

mr. Pauline Bos

mr. Pauline Bos

Partner

070 381 97 24 / 06 444 28 987

bos@pro10.nl

LinkedIn Pauline
Profiel Pauline

mr. drs. Tobias van der Hoeven

mr. drs. Tobias van der Hoeven

Senior Consultant

070 381 97 24 / 06 444 81 225
vanderhoeven@pro10.nl

LinkedIn Tobias
Profiel Tobias

Helma de Graaff

Helma de Graaff

Officemanager

070 381 97 24

degraaff@pro10.nl

LinkedIn Helma
Profiel Helma

Emily van der Linden

Emily van der Linden

Consultant
070 381 97 24 / 06 331 81 750
vanderlinden@pro10.nl

LinkedIn Emily
Profiel Emily
Mariska Kroon

Mariska Kroon

Consultant
070 381 97 24 / 06 452 52 490
kroon@pro10.nl

LinkedIn Mariska
Maaike Blaas

Maaike Blaas

Consultant
070 381 9724 / 06 402 14 749
blaas@pro10.nl

LinkedIn Maaike
Riëlle Hagemans

Riëlle Hagemans

Consultant
070 381 97 24
hagemans@pro10.nl

LinkedIn Riëlle
Marian het Lam

Marian het Lam

Managing Consultant
070 381 97 24 / 06 408 34 133
hetlam@pro10.nl

Kelvin Kaptein

Kelvin Kaptein

Consultant
070 381 97 24 / 06 406 55 403
kaptein@pro10.nl

LinkedIn Kelvin
Suzanne Eikelboom

Suzanne Eikelboom

Communicatie adviseur

070 381 97 24
eikelboom@pro10.nl

LinkedIn Suzanne